https://geoprojekt.com.pl/wp-content/uploads/2020/03/blog-header-bg-min-1.png

Czytasz artykuł na geoprojekt.com.pl

Building the brands stronger and take you to
the next level of business!

Dlaczego warto instalować sufity napinane?

Dodał admin
37

Nowoczesne sufity napinane przykuwają uwagę wszystkich osób odwiedzających pomieszczenie. Są efektowne i świetnie pasują do wystroju pokoju dziennego, salonu, łazienki, czy kuchni. Są świetną alternatywą dla znanych sufitów z karton-gipsu i mogą przybrać różną formę. Jeśli chcesz odmienić oblicze swojego pomieszczenia, sufity podwieszane to dobry pomysł. Zobacz, na czym polega ich fenomen.

Czym jest sufit podwieszany?

Sufity napinane wytwarza się z elastycznego winylu, który, jak wskazuje nazwa, napina się pod wpływem temperatury. Ten rodzaj sufitu montuje się na specjalnej konstrukcji, a do instalacji polecamy zaangażować ekipę fachowców. Sufit napinany może mieć różne kolory, różną fakturę i różne kształty, przez co łatwo go dopasować do każdego typu pomieszczenia.

Jakie są zalety sufitu napinanego?

Przede wszystkim jest on uniwersalny i efektowny. Fachowcy dokonują wycen na specjalne zamówienie, ponieważ dostosowują projekt do konkretnych warunków. Sufit napinany rzuca się w oczy poprzez jego formę. Odbija obraz jak lustro, połyskuje i doskonale współgra z oświetleniem LED. Jest także dostępny w wersji matowej. Ponadto warstwa winylu jest odporna na zalania, tworząc coś na kształt hydroizolacji. Sufity napinane mogą z powodzeniem pokrywać duże połacie stropu, dzięki czemu dobrze wyglądają w posiadłościach, na basenach i gmachach urzędów. Warto dodać, że sufit napinany może optycznie powiększyć pomieszczenie lub je obniżyć, jeśli jest ono za wysokie. To rozwiązania jest estetyczne i trwałe i łatwe w eksploatacji.

Ile kosztuje sufit napinany?

Oczywiście każdy projekt jest wyceniany indywidualnie. Montaż odbywa się w kilka godzin, bez niepotrzebnych zabrudzeń. Według szacunków jeden metr sześcienny sufitu napinanego kosztuje od 100 do 300 zł. Cena jest zróżnicowana ze względu na typ pomieszczenia i warianty. Pamiętajmy, że sufit może być podświetlany. Inna opcja to naniesienie na sufit grafiki lub imitacji gwiazdozbioru. W tej kwestii pole do popisu jest niemal nieograniczone.

Comments are off for this post.

Mam i polecam!

Comments are closed