https://geoprojekt.com.pl/wp-content/uploads/2020/03/blog-header-bg-min-1.png

Czytasz artykuł na geoprojekt.com.pl

Building the brands stronger and take you to
the next level of business!

Smart dla budowy wnętrz mieszkalnych

Dodał admin
32

Paula Klein przewidziała przyszłość budownictwa. Jej firma zakłada, że prefabrykowane elementy wnętrz da się przerobić, wykorzystać i prze-aranżować. Tym samym da się stworzyć miejsca dla nowych lub dodatkowych najemców budynków komercyjnych. W ten sposób przetwarzając wnętrza budynków, można je dostosować do potrzeb rynku nieruchomości.

Jak informuje sba. gov w Ameryce można założyć biznes budowlany nawet w czasie pandemii i cieszyć się sporym zyskiem. Ekologiczne rozwiązania budowlane to przyszłość tej branży. Pierwszą osobą, która dostrzegła taką możliwość była Paula Klein z Dakoty Północnej.

Przebudowa wnętrza czy całego budynku wiąże się z licznymi odpadami, materiałami nadmiarowymi. Klein uznała, że nie ma co zaśmiecać wysypisk. Dostrzegła zysk w tworzeniu wnętrz dla firm czy pod nieruchomości mieszkaniowe, poprzez tworzenie nowych wnętrz z wykorzystaniem starych nadmiarowych materiałów z różnych przedsięwzięć budowlanych. Jej zdaniem jest to szybsze i bardziej czyste aranżowanie wnętrz. Jest to ekologiczne rozwiązanie, które może się przyjąć w branży budowlanej na całym świecie.

Klein stworzyła nową firmę Smart Interior Construction z siedzibą w Fargo w Północnej Dakocie. Biznesmenka działa w branży budowlanej od 20lat. Jej duże doświadczenie w biznesie przełożyło się na wykorzystanie alternatywnych materiałów do aranżacji wnętrz. Budynki komercyjne są jej głównym elementem konstruowania, projektowania, instalowania i prefabrykowania wnętrz. Jej firma zajmuje się przebudowywaniem wnętrz budynków mieszkalnych od początku aż po moment wybudowania i realizacji projektu.

Biznes Klein się opłacił. Gdy w pierwszym roku zarobiła zaledwie 3206 dolarów, tak w trzecim roku działalności zyskała ponad 2 miliony dolarów. Dzięki takiemu przychodowi zwiększyła liczbę personelu. Zwiększenie liczby zatrudnionych osób pozwoliło jej na rozszerzenie działalności. Można przewidywać, że w przyszłym roku przychód będzie jeszcze większy. Taki sposób zarządzania firmą może przynieść doskonałe rezultaty finansowe.