https://geoprojekt.com.pl/wp-content/uploads/2020/03/blog-header-bg-min-1.png

Czytasz artykuł na geoprojekt.com.pl

Building the brands stronger and take you to
the next level of business!

ZWGeo 2022

Dodał admin
4

Każdy geodeta wie, jak ważnym narzędziem w jego codziennej pracy jest solidne oprogramowanie. Specjaliści od ZWCAD mając tę świadomość stworzyli nową aktualizację nakładki ZWGEO, która każdemu da przestrzeń do tworzenia profesjonalnych rysunków i projektów. Co o nowej wersji ZWGEO powinien wiedzieć każdy geodeta?

Tworzenie przestrzennych rysunków technicznych wiąże się nie tylko z posiadaniem wszechstronnych umiejętności, ale przede wszystkim z dobrą znajomością właściwego i elastycznego oprogramowania, które ewoluuje zgodnie z potrzebami każdej ze specjalizacji. Projektanci od ZWCAD starają się tym wymaganiom sprostać, a ich liczne nakładki programistyczne tworzone w oparciu o pojawiające się wątpliwości i zapytania to zupełnie nowe spojrzenie na to, czego potrzebuje użytkownik.

Jedną z kategorii oprogramowania tworzonego dla poszczególnych branż jest nakładka ZWGEO sprawdzająca się w biurach geodezyjnych. Jej liczne aktualizacje umożliwiły wielu specjalistom nie tylko szlifowanie swoich nabytych umiejętności, ale także podnoszenie kompetencji. Jakie zupełnie nowe funkcjonalności ma najnowsza nakładka ZWGEO 2022?

ZWGEO 2022 – sprawdź, jakie ma funkcjonalności

Choć mogłoby się wydawać, że poprzednie wersje nakładki ZWGEO całkiem dobrze sprawdzały się w roli narzędzia do pracy geodety to jednak zabrakło w nich kilku cennych funkcji, które w najnowszej aktualizacji zostały specjalnie wyróżnione. Mowa tutaj w szczególności o:

  • oznaczeniu nazwami i numerami punktów w projekcie,
  • możliwość zapisu współrzędnych punktów do zewnętrznych plików tekstowych,
  • możliwość wczytywania punktów z plików tekstowych,
  • wstawianie wielu podkładów rastrowych z plikami pozycjonowania,
  • przycinanie map,
  • aktywna tabela punktów,
  • wstawianie opisów współrzędnych,
  • zasłanianie obiektów pod tekstem,
  • oznaczanie rurociągów.

Z punktu widzenia wprawionego geodety to ważne, by takie opcje funkcjonowały i znajdowały się na ważnym miejscu w kategorii tych niezbędnych. Jak sprawdzi się nowa aktualizacja? Link do jej pobrania, znajduje się tutaj: https://www.zwcad.pl/ui-szansa/zwgeo.html. Jeżeli natomiast szukasz firm geodezycyjnych, to kompleksowa obsługa firm i klientów indywidualnych geodeta iława na pewno Cię zainteresuje.